Kariera

Aktualne oferty pracy

W związku z rozbudową Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy:

KIEROWNIKA DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Kluczowe zadania:
  • kierowanie pracą działu utrzymania ruchu,
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeńprodukcyjnych,
  • ciągły rozwój i doskonalenie procesów przy wykorzystaniu sprawdzonych metod i najlepszych praktyk,
  • planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji i minimalizowanie okresów przestojów,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie konsultowania projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń,
  • zarządzanie magazynem części zamiennych, planowanie zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów dążąc do optymalizacji procesów technologicznych.
Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • praktyczną wiedzę z zakresu budowy maszyn i urządzeń,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole i zarządzania tym zespołem,
  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dokładność, rzetelność oraz odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • bony świąteczne, upominki dla dzieci pracowników
  • regularny czas pracy
  • szkolenia
  • pracę w przyjaznym i otwartym zespole
  • program sportowy
  • program aktywności pracowniczej

CV wraz z listem motywacyjnym i zdjęciem prosimy kierować na adres: praca@serwistal.pl
lub

SERWISTAL Sp. z o.o.
ul. Dojazdowa 2A,
19-300 Ełk

Prosimy o dopisywanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodne z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.