Kariera

Aktualne oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, tworzymy nowe miejsca pracy na stanowiskach:

SPECJALISTA DS. HANDLU

Główne zadania:
  • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe,
  • nastawienie na rozwój kompetencji zawodowych,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • wysoki poziom orientacji na Klienta i wynik,
  • mile widziana znajomość języków obcych,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • bardzo atrakcyjny system motywacyjny,
  • samodzielność działania, wsparcie zespołu i przełożonych,
  • uczestnictwo w ciekawych szkoleniach branżowych, handlowych,
  • przyjazną atmosferę w pracy, komfortowe warunki pracy,
  • interesującą pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

CV wraz z listem motywacyjnym i zdjęciem prosimy kierować na adres: praca@serwistal.pl
lub

SERWISTAL Sp. z o.o.
ul. Dojazdowa 2A,
19-300 Ełk

Prosimy o dopisywanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodne z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

OPERATOR MASZYN - PRACOWNIK PRODUKCJI

Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji przy obsłudze maszyn,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • lekką zmechanizowaną pracę fizyczną,
  • bardzo dobre warunki pracy w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
  • wdrożenie i zapoznanie się ze specyfiką branży stalowej.

lub

19-300 Ełk