Wydarzenia

Starsze wydarzenia

 
12.2009

MG MURBET Firmą Roku

MG MURBET Sp. z o.o wygrała ranking Ełckich Przedsiębiorstw "TOP BIZNES". Organizatorem była "Gazeta Współczesna", a patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz.

 
 
11.2009

"Czas pomyśleć o rozwoju"- wywiad z prezesem Wiesławem Mieczkowskim w portalu www.puds.pl

"Większość zaplanowanych na 2009 r. projektów inwestycyjnych trafiła do szuflady. Obecnie na nowo się im przyglądamy". – mówi Wiesław Mieczkowski, prezes spółki MG Murbet.

Czas pomyśleć o rozwoju- wywiad z prezesem Wiesławem Mieczkowskim w portalu www.puds.pl

 
 
 
10.2009

Pomoc dla powodzian

Firma MG MURBET sp. z o.o. postanowiła pomóc powodzianom z Ropczyc – miejscowości w województwie podkarpackim, która szczególnie ucierpiała podczas czerwcowej powodzi. Nieodpłatnie przekazaliśmy blachę na pokrycie dachów.

Pomoc dla powodzian

 
 
 
05.2009

"Stalowy Wilk PUDS"

Podczas Gali z okazji 10-lecia Polskiej Unii Dystrybutorów Stali, MG MURBET Sp. z o.o. jako Członek Założyciel została uhonorowana Srebrnym Wilkiem PUDS w podziękowaniu za 10-letnią działalność na rzecz Polskiej Unii Dystrybutorów Stali. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się 22 maja 2009 w Hotelu Sheraton w Warszawie.

Stalowy Wilk PUDS

 
 
 
07.2008

Artykuł "Ciekawe firmy" w portalu www.4metal.pl

"Rynek cały czas się rozwija, a my staramy się do niego dostosować, poprawiając jakość oferowanych wyrobów i usług, prowadząc kampanie reklamowe naszych dotychczasowych produktów jak i tych, które dopiero wprowadzamy".

Z Dyrektorem Działu Handlowego firmy MG MURBET, Panem Piotrem Wysockim rozmawiał Michał Iwaniak.

Artykuł "Ciekawe firmy" w portalu www.4metal.pl