Kariera

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy zarówno mężczyzn jak i kobiet, które chcą rozwinąć swoje dotychczasowe kompetencje lub uzyskać nowe i pracować jako:

SUWNICOWY / SUWNICOWA

NIE POSIADASZ UPRAWNIEŃ NA SUWNICE? NIE PRZEJMUJ SIĘ,  ZAPEWNIAMY SZKOLENIE, WYSTARCZY, ŻE POSIADASZ:

  • gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Ponadto posiadamy wolne etaty na stanowiska:

ANALITYK DS. DANYCH I RAPORTOWANIA

Zadania:

  • Wdrażanie i usprawnianie narzędzi raportowych oraz analitycznych,
  • Opracowanie i wdrażanie raportów mierzących jakość i efektywność działań Spółki, jej procesów oraz danych rynkowych (SQL, pliki Excel, tekstowe),
  • Tworzenie i dostarczanie analiz biznesowych,
  • Przygotowywanie analiz ad hoc, jak i raportów zautomatyzowanych,
  • Inne aktywności wspierające projekty realizowane w Firmie.

Oczekiwania:

  • Rozwinięte umiejętności matematyczne i analityczne,
  • Zdolność logicznego myślenia.
  • Wyobraźnia i kreatywność w posługiwaniu się danymi liczbowymi,
  • Samodzielność i orientacja na rozwiązywanie problemów,
  • Terminowość, sumienność, dokładność,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Excel i SQL,
  • Preferowane wykształcenie wyższe o profilu ścisłym (matematyka, ekonomia, finanse, fizyka itp.)

OPERATOR MASZYN / PRACOWNIK PRODUKCJI

 Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • doświadczenie na produkcji przy obsłudze maszyn,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dodatkowy atut: uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice.

AUTOMATYK / ELEKTROTECHNIK

  • wykształcenie techniczne,
  • praktyczną wiedzę z zakresu budowy maszyn i urządzeń
    (elektryka, mechanika, automatyka, pneumatyka),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • uprawnienia elektryczne.

ELEKTRYK / MECHANIK

  • praktyczną wiedzę z zakresu mechaniki i elektryki,
  • chęć i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • zainteresowania związane z mechaniką i elektryką.

MISTRZ PRODUKCJI

Zadania:

  • nadzór nad procesem produkcji i zapewnienie optymalnego jej przebiegu,
  • zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • realizacja zadań produkcyjnych i jakościowych,
  • dbałość o standaryzację procesów.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  • samodzielność na stanowisku pracy,
  • rzetelność w realizacji i rozliczaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • lekką zmechanizowaną pracę fizyczną,
  • bardzo dobre warunki pracy w przyjaznym i profesjonalnym zespole,
  • wdrożenie i zapoznanie się ze specyfiką branży stalowej,
  • stabline zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z pakietem benefitów.

CV wraz z listem motywacyjnym i zdjęciem prosimy kierować na adres: praca@serwistal.pl
lub

SERWISTAL Sp. z o.o.
ul. Dojazdowa 2A,
19-300 Ełk

Prosimy o dopisywanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach, przez firmę SERWISTAL Sp. z o.o. z siedzibą w: Ełk, ul.Dojazdowa 2A, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.