Kariera

Stalowe Centrum Serwisowe SERWISTAL specjalizuje się w przetwórstwie wyrobów płaskich.
Branża stalowa to sektor dynamicznie rozwijający się, w którym zachodzi wiele zmian niosących nowe możliwości
i w którym stale rosną oczekiwania oraz wymagania klientów. Specyficzne cechy branży determinują również oczekiwania względem osób zatrudnianych w Stalowym Centrum Serwisowym. Poszukujemy osób kreatywnych, otwartych, lubiących podejmować nowe wyzwania. Osoby, które chcą rozwijać swój potencjał oraz potrafią planować i konsekwentnie realizować wytyczone cele.

SERWISTAL oferuje wiele możliwości kariery. Ogromną wagę przykładamy do efektywnego rozwoju naszych pracowników, który wspieramy przez szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. W zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia, możecie Państwo aplikować do różnych działów naszej firmy. Oferujemy pracę w zespołach profesjonalistów, dajemy szansę wykazania się inicjatywą i samodzielnością oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Dołącz do naszego stalowego zespołu.

Jeśli aktualne oferty pracy nie są odpowiednie, nie przejmuj się! Zostaw nam swoje dane, wypełnij nasz formularz rekrutacyjny, może okaże się, że właśnie Ciebie potrzebujemy do naszego zespołu!